Witamy na stronie Miejskiego Żłobka Nr 2 w Gorzowie Wlkp.

Urodziny Diany (Grupa IV)

Droga Dianko! Dzisiaj Twoje urodziny, Zatem zawsze dziarskiej miny, Do zabawy mnóstwa siły, Żeby każdy dzień był miły, Pełen śmiechu i radości, Stu urodzinowych gości, Lal, klocków i pluszaków Stu prezentów, stu buziaków Zdrowia, szczęścia i słodyczy Życzą ciocie i dzieci z grupy Wesołych Skrzatów. Rodzicom dziękujemy za słodkości, które umiliły nam dzisiejszy dzień.

Czytaj dalej

Raczki na placu zabaw (Grupa I)

Kiedy tylko dopisuje pogoda nasze dzieciaczki bardzo chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Z radością korzystają z naszego placu zabaw. Uwielbiają zabawy w piaskownicy, zjeżdżanie ze zjeżdżalni, czy śmiganie na żłobkowych pojazdach. Każdy zawsze znajdzie coś dla siebie i nikt nigdy się nie nudzi.

Czytaj dalej

Krawaty dla Taty (Grupa I)

” Ty Tatusiu niczego się nie boisz Idziesz z życiem za pan brat, Więc i ja , gdy przy mnie stoisz, Bez strachu zdobywam świat!” Z okazji święta Tatusiów Raczki wykonały pracę plastyczną ” Krawaty dla Taty” odbijając na kolorowych krawatach zabawne stempelki. Oprócz tego każdy Tata otrzymał elegancką laurkę, by wiedział jak ważną osobą jest w życiu swojego maluszka.

Czytaj dalej

Dzień Taty (Grupa III)

Kochany Tato, zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu zawsze jest fajnie. I w deszcz i słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz szczęścia i miłości. Dzisiaj za wszystko chcę Ci podziękować i skromny prezencik Tobie podarować.  

Czytaj dalej

Urodziny Liwci (Grupa IV)

Liwko! Na początek dnia urodzinowego Wyślemy tobie coś miłego Promyk słońca na błękicie By Ci uprzyjemniał życie Krople rosy na trawniku Szczęścia dadzą Ci bez liku Śpiew słowika nad Twą głową Uśmiech, całus, dobre słowo I życzenia: dnia cudnego, wesołego Życzą ciocie i dzieci z grupy IV. Rodzicom dziękujemy za żelkowy tort urodzinowy.

Czytaj dalej

Spotkanie adaptacyjne dla dzieci nowo przyjętych w dniu 29.07.2022r.

Drodzy Rodzice !!! przypominamy, iż w dniu 29 lipca 2022r. (piątek) w godzinach 10.00-12.00 odbędzie się spotkanie adaptacyjne dla dzieci nowo przyjętych od 01.09.2022r. Rodziców (preferowana obecność jednego rodzica), prosimy o przybycie wraz dzieckiem/dziećmi do swojej grupy (przydział do poszczególnych grup nastąpił podczas zebrania z rodzicami w dniu 24.05.2022r.). W przypadku pytań, prosimy o kontakt z opiekunami w grupach (mamy urlop od 04.07.2022 do 26.07.2022r.) Telefon główny: 506 641 625 Grupa I –  506 638 821 Grupa II – 506 640 182 Grupa III –…

Czytaj dalej

Urodziny Filipa (Grupa IV)

Kochany Filipku! W dniu Twoich urodzin życzymy Tobie: Snów kolorowych Zabaw szalonych Przygód wspaniałych Przyjaciół doskonałych Radości bez liku Pełnego stolika Góry słodkości I mnóstwo gości. Mamie Filipka dziękujemy za tort i niespodziankę.

Czytaj dalej

PRZERWA WAKACYJNA (01-31.07.2022r.)

Z okazji rozpoczęcia najmilszego  czasu w ciągu roku – WAKACJI – życzymy wszystkim żłobkowiczom i ich najbliższym, aby wolny, nadchodzący czas był radosny, ciekawy oraz słoneczny. Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i efektywnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku, byśmy wszyscy mogli nabrać sił i zapału do pracy i nowych, wesołych zabaw w żłobku i przedszkolu w kolejnym roku szkolnym. Do zobaczenia w sierpniu. Opiekunowie i dyrekcja żłobka PRZYPOMINAMY, IŻ W  OKRESIE OD 01.07.2022 DO 31.07.2022 ŻŁOBEK JEST ZAMKNIĘTY (PRZERWA…

Czytaj dalej

Truskawki smaczne i zdrowe (Grupa III)

Pyszny roześmiany Kefir zblendowany Na stole miseczki A w nich truskaweczki. W dniu dzisiejszym Radosne Misie miały okazję zapoznać się z owocem jakim jest truskawka. Dzieci degustowały potrawy przygotowane przez ciocie. Były to: ciasto truskawkowe, galaretka truskawkowa, kefir truskawkowy, dżem truskawkowy i kompot również truskawkowy. Dzieciom smakowały wszystkie truskawkowe specjały.

Czytaj dalej