Witamy na stronie Miejskiego Żłobka Nr 2 w Gorzowie Wlkp.

Wakacyjne zabawy Raczków (Grupa I)

Tego lata pogoda dopisuje, więc nasze dzieciaczki często spędzają czas na świeżym powietrzu. Korzystając ze słonecznej pogody bawimy się w sposób wszelaki, a że nasze maluszki to już prawie starszaki to i zabawy są już poważniejsze. Ostatnio trenowaliśmy strzelanie goli do bramki w sposób dowolny, podrzucanie piłki i podawanie sobie nawzajem, czy utrzymywanie jej w chuście. Wszystkie te zadania Raczki wykonywały z radością i olbrzymim zaangażowaniem. Nie brakowało też uwielbianych przez naszych milusińskich zjazdów na zjeżdżalni, czy bujania się na…

Czytaj dalej

Wakacje, wakacje i ……po wakacjach (Grupa IV)

Wesołe Skrzaty ochoczo wróciły „na chwilę”  i w pełni wykorzystują piękną, słoneczną pogodę. Niedługo nadejdzie czas, gdy rozejdziemy się do różnych przedszkoli i zaczniemy nową przygodę, ale teraz w pełni wykorzystujemy czas na  wspólną zabawę.

Czytaj dalej

Zabawy podwórkowe (Grupa II)

Piękne, słoneczne wakacje już za nami. Wróciliśmy do żłobka wypoczęci, opaleni i z wielkim zapałem do pracy i zabawy. Przed nami kolejne dni pełne zabawy, nowatorskich form i metod pracy, na które z niecierpliwością czekamy. Aktualnie korzystamy z pięknej pogody i brykamy po „żłobkowym” podwórku.

Czytaj dalej

Urodziny Diany (Grupa IV)

Droga Dianko! Dzisiaj Twoje urodziny, Zatem zawsze dziarskiej miny, Do zabawy mnóstwa siły, Żeby każdy dzień był miły, Pełen śmiechu i radości, Stu urodzinowych gości, Lal, klocków i pluszaków Stu prezentów, stu buziaków Zdrowia, szczęścia i słodyczy Życzą ciocie i dzieci z grupy Wesołych Skrzatów. Rodzicom dziękujemy za słodkości, które umiliły nam dzisiejszy dzień.

Czytaj dalej

Raczki na placu zabaw (Grupa I)

Kiedy tylko dopisuje pogoda nasze dzieciaczki bardzo chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Z radością korzystają z naszego placu zabaw. Uwielbiają zabawy w piaskownicy, zjeżdżanie ze zjeżdżalni, czy śmiganie na żłobkowych pojazdach. Każdy zawsze znajdzie coś dla siebie i nikt nigdy się nie nudzi.

Czytaj dalej

Krawaty dla Taty (Grupa I)

” Ty Tatusiu niczego się nie boisz Idziesz z życiem za pan brat, Więc i ja , gdy przy mnie stoisz, Bez strachu zdobywam świat!” Z okazji święta Tatusiów Raczki wykonały pracę plastyczną ” Krawaty dla Taty” odbijając na kolorowych krawatach zabawne stempelki. Oprócz tego każdy Tata otrzymał elegancką laurkę, by wiedział jak ważną osobą jest w życiu swojego maluszka.

Czytaj dalej

Dzień Taty (Grupa III)

Kochany Tato, zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu zawsze jest fajnie. I w deszcz i słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz szczęścia i miłości. Dzisiaj za wszystko chcę Ci podziękować i skromny prezencik Tobie podarować.  

Czytaj dalej