Witamy na stronie Miejskiego Żłobka Nr 2 w Gorzowie Wlkp.

Dziś Światowy Dzień Pszczół (Grupa III)

20 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół ustanowiony przez ONZ. Jego celem jest podkreślenie znaczenia pszczół dla pozyskiwania żywności oraz zwrócenie uwagi na zagrożenia dla tych owadów. Pszczoły, choć ich rozmiary są niewielkie, należą do najbardziej pożytecznych stworzeń na ziemi. Te owady umożliwiają rozmnażanie się wielu roślin i są niezwykle istotnym elementem w zachowaniu różnorodności biologicznej. Z tej okazji dzieci miały okazję dowiedzieć się jak powstaje, smakuje i skąd się bierze miód. Radosne Misie wykonały pracę plastyczną i tańczyły do piosenek…

Czytaj dalej

Urodzinki Wiktora (Grupa IV)

Wiktorku Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata Dla Ciebie ciepło słonecznego lata Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie Dla Ciebie kwiatki kolorowe i marzenia deserowe Dla Ciebie wszystko, czego zapragnie dusza Bo jesteś słodkim urwiskiem Który wciąż do radości zmusza Życzenia składają dzieci i ciocie z grupy Wesołych skrzatów. Rodzicom Wiktorka dziękujemy za słodkości, które umiliły nam dzisiejszy dzień.

Czytaj dalej

Urodzinki Mateusza (Grupa IV)

Wiosna, lato, jesień, zima Dziś kolejny rok zaczynasz. Już przed Tobą dni są nowe, Tak jak kwiatki kolorowe. Niech nie braknie |Ci radości W otoczeniu twym miłości. Niech beztroskie płyną chwile, By wspomnienia były miłe. Nie oglądaj się za siebie, Dalej śmiało idź przez życie Tego Tobie z serca życzą Dzieci i ciocie z grupy IV. Rodzicom pięknie dziękujemy za słodkości.

Czytaj dalej

Bezpieczne Motylki (Grupa II)

Nasze dzieci rozmawiały w tym tygodniu o bezpieczeństwie podczas spacerów i przejażdżkach rowerowych. Omawialiśmy strój jaki należy założyć na rower. Motylki dowiedziały się, że należy mieć kask, który chroni głowę przed urazami. Ważne jest również, żeby chronić rączki i ubierać specjalne rękawiczki bez palców. Na koniec maluszki miały okazję przejechać się po trasie rowerowej w pełnym rowerowym ubiorze.

Czytaj dalej

WYNIKI REKRUTACJI NA NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023

Szanowni Rodzice ! Informujemy, że wyniki naboru na rok szkolny 2022/2023 zostaną wywieszone na tablicy ogłoszeń przy wejściu do żłobka (parter) od godz. 8.00 dnia 16 maja 2022 r. (poniedziałek). Jednocześnie informujemy, iż w dniu 24 maja 2022r. (wtorek) o godz. 16.30 w sali grupy IV odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców dzieci przyjętych (obecność obowiązkowa). Proszę o przybycie jednego rodzina oraz nie przyprowadzanie dzieci na zebranie. Nieusprawiedliwiona nieobecność na zebraniu spowoduje skreślenie dziecka z listy dzieci przyjętych.  Serdecznie zapraszamy !!!

Czytaj dalej

Urodziny Gabrysi (Grupa IV)

Chwytaj cudowne chwile, ile pomieszczą dłonie, Chwytaj w otwarte serce każdy słoneczny promień Ten nowy dzień, który wstaje I zapach wiosny cudowny I ciepłe słowa od wszystkich, By ten dzień był radosny. Niech każdy dzień będzie spełnieniem, A każde jutro dzisiejszym marzeniem. Życzą dzieci z grupy Wesołych Skrzatów z ciociami. Rodzicom Gabrysi dziękujemy za przepyszny tort urodzinowy

Czytaj dalej

Urodzinki Frania (Grupa IV)

Franiu!!! Wszystko co piękne i wymarzone, Niech w Twoim życiu będzie spełnione. Niech życie słodko płynie, A wszystko co złe, Niech szybko minie. Wszystkiego najlepszego z okazji trzecich urodzin, uśmiechu, radości i góóóry prezentów życzą dzieci i ciocie z grupy Wesołych Skrzatów. Mamusi Frania bardzo dziękujemy za piękny i przepyszny  tort urodzinowy.  

Czytaj dalej

Dzień Strażaka (Grupa I)

4.maja wypada Dzień Strażaka. Z tej okazji ciocie postanowiły przybliżyć naszym Raczkom ten ważny zawód. Dzieciaczki zobaczyły i przetestowały zabawkowe sprzęty strażackie i wysłuchały bajki ” Kicia Kocia poznaje strażaka”. Na koniec dzieci samodzielnie pokolorowały obrazek przedstawiający pana strażaka.

Czytaj dalej

Urodzinki Oli (Grupa IV)

Olu, z samego rana Słoneczko wstało i powiedziało, Że dziś są Twoje trzecie urodzinki. Więc z misiem i lalą Spieszymy z życzeniami, Całuski składamy i uśmiech rozdzielamy Sto lat, sto lat, Olu!!! Rodzicom naszej solenizantki bardzo dziękujemy za słodki poczęstunek  

Czytaj dalej