Witamy na stronie Miejskiego Żłobka Nr 2 w Gorzowie Wlkp.

Urodziny Antosia (Grupa IV)

Dziś Wesołe Skrzaty zaśpiewały głośne „Sto lat” oraz wykonały piękne rysunki dla swojego kolegi Antosia, który obchodził 3 urodzinki. Antosiowi życzymy jeszcze raz samych dobroci, uśmiechu i dziecięcej radości.

Czytaj dalej

ZABAWY NA PLACU (GRUPA III)

Dziś był piękny dzień! Dzieci z grupy 3 świetnie się bawiły na trampolinie, w piasku, w domku i na jeździkach. Oby było więcej takich słonecznych dni!

Czytaj dalej

Urodziny Kini (Grupa IV)

Pierwszego czerwca nasza koleżanka Kinia obchodziła swoje trzecie urodzinki razem z koleżankami i kolegami. Było radośnie, kolorowo i smacznie. Kini życzymy samych cudownych chwil, beztroskiej radości, uśmiechu na każdy dzień.

Czytaj dalej

Dzień Dziecka (Grupa III)

Dziś jest bardzo ważny dzień! Dzieci obchodzą swoje święto! Poza pysznym poczęstunkiem, dzieci świetnie się bawiły podczas wspólnych tańców i zabaw z chustą klanzą. Każdy Radosny Miś dostał prezent w postaci plecaczka z niespodzianką, butelkę z rybkami, lizaczka i wspaniałego balonika wykonanego przez zdolną mamę Zuzi. Wszystkiego dobrego kochani!

Czytaj dalej

Dzień Dziecka (Grupa IV)

Wesołe Skrzaty Dzień Dziecka spędziły na żłobkowym placu zabaw. Było dużo atrakcji: łapanie baniek mydlanych, skoki na trampolinie, wnoszenie różnorodnych budowli z piasku i ozdabianie ich kamyczkami, patyczkami, kwiatkami, itp. Nie zabrakło tez łakoci (popcorn, wata cukrowa, lody). To by wspaniały dzień pełen zabaw, uśmiechu i radości. Wszystkim dzieciom życzymy spełnienia marzeń w tak wspaniałym dniu.

Czytaj dalej

Dzień Dziecka (Grupa I)

Dzień Dziecka u Raczków Z okazji Dnia Dziecka opiekunki z grupy Raczków, przygotowały dzieciom miłą niespodziankę, którą był mini teatrzyk pt. ” Czerwony Kapturek”. Dzieci oglądały przedstawienie z dużym zainteresowaniem. Świętowaliśmy również tańcząc przy radosnej muzyce. Nie zabrakło baniek i balonów, a do domku miłych upominków. Jednym słowem był to dzień pełen wrażeń. Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom tym mniejszym i tym całkiem dużym dużo dziecięcej radości i wszystkiego co najlepsze.

Czytaj dalej

Dzień Mamy (Grupa IV)

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku, Za to, że jesteś światełkiem w mroku, Za to, że dni moje tęczą malujesz, dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję! Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życia!

Czytaj dalej

Kocham Cię Mamo- grupa motylki (Grupa II)

Nasi milusińscy bardzo kochają swoje mamy. Z okazji ich święta uczyły się wielu wierszyków i piosenek. Motylki przygotowały dla swoich mamuś piękne, kolorowe upominki oraz pokolorowały najpiękniej jak potrafią serduszka. Życzymy wszystkim mamom dużo zdrówka, spełnienia marzeń. Oby każdy dzień był powodem do uśmiechu. Kochana Mamo, gdy będę duży, to Ci przywiozę małpeczkę z podróży. Długim ogonkiem to zwinne zwierzę będzie za Ciebie zmywać talerze. Kochana Mamo, gdy będę duży, to Ci przywiozę wielbłąda z podróży. Na jego grzbiecie wygodnie…

Czytaj dalej